Menu

Line

Camp Everything 2020

Registreerimine

  sulge

  Lisainfo

  Pane ennast valmis selle suve kolmeks kõige ägedamaks Onboard päevaks, sest kutsume Sind osa võtma superlaagrist CampEverything 2020.

  Aeg ja koht: 17-19 August Põltsamaa WPark.

  Sellel korral toimetame Eesti keskel värskelt avatud veelauakeskuses WPark. On võimalus sõita palju rohkem veelauaga kui kunagi varem, sest WParkis asub lähiümbruskonna ainus suur ringkaabel. Toome järve äärde surfilauad, cruisime siledal asfaltil ruladega, toksime palli võrgu ja jalkaplatsil, mängime minigolfi, turnime slackline’il ja madalseiklusrajal, kõigume balanceboardil, käime saunas, liguneme tünnisaunas, lustime kummilinnas ja muud pudipadi lisaks. Mänguasjade kontsentratsioon elanikkonna kohta kõrgem kui kuskil mujal kodumaa pinnal.

  Seda kõike ja palju muud Suusa- ja lumelauakooli treenerite ning Eesti tublimate veelaudurite juhendamisel.
  Joel Pärle
  Oliver Treufeldt
  Minni Õunmaa
  Simon Pettai                                                                                                                         Mari-Liis Siimon

  Oodatud on kõik rõõmsameelsed osaleda soovijad kellel vanust üle 8 eluaasta.
  Nb! Vanuse ülempiir puudub- jah vaatamata oma 25 ja pluss aastasele elukogemusele saab ka Sinul laagris tore olema. Kui ei usu, vaata eelmise aasta videot ja küsi osalenutelt järgi. Ahjaa, ära unusta sõpra kaasa kutsuda, koos on lõbusam!

  Kõik hinnas 170€ sisaldab: Veelaua sessioone (WPark suurel ringkaablil, koos juhendamise ja vajadusel varustusega (varustuse saadavus elava järjekorra alusel) iga päev.Rulavarustust Veelauad, veerulad Indo-balanceboard Disc´id Surfilauad SUP´id Slackline Golf jne…
  Toitlustus:
  -Esmasp: lõuna – ja õhtusöök
  -Teisip: hommik, lõuna – ja õhtusöök.
  -Kolmap: hommik ja lõuna.
  Mängud ja võistlused. Auhinnad.
  Treenerite juhendamist kõiges toimuvas.
  Ööbimine toimub telkides WPark muhedal telkimisalal! Pesuruumide ja saunade kasutamise võimalus.

  Camp’i läheb vaja: Telki/magamiskotti võite mitme peale komplekteerida, ujukaid, rätikut, hambapasta(pasteerimiseks ja klahvipesuks) Pikad riided, sääsetõrje, päiksekreem, turvavarustus (kiiver on kohustuslik, mõned leiame kohapealt ka) Sportlikud jalanõud, jooksutossud. Ööbime väljas, kui ilmad peaks olema selleks ebasoodsad siis on võimalus pugeda peitu katusega varjualuse alla. Kellel on, siis võib kaasa võtta superkangelaste kostüümi/kostüümielemente.
  Eriti palju häid mõtteid ja rõõmsat meelt. Kellel on oma wakeboard, rula, tõuks või muu varustus võib vabalt kaasa võtta.

  NB! Kogunemine 17 August 9:30-9:59 Põltsamaa WPargis! Üks variant on tulla 7:30 bussiga Tallinnast Puhu risti (9:08) peatusesse ning sealt siis taksoga parki(5€).
  Kogu laagri tegevus toimub ülesannete lehe lahendamise põhimõttel. Jooksete ja hüppate ringi nagu Supermario mängus ainult, et vabas õhus ja täis multiplayer formaadis.
  Ps! Hinnas ei sisaldu transporti laagripaika ja sealt tagasi.

  Olgugi, et oleme teinud kõik endast oleneva tagamaks maksimaalset ohutust ettevõtmistes(päästevestid, kiivrid, pidev järelvalve jne) ei suuda me katta ettenägematuid asjaolusid. Seega on laagris osalemine omal vastutusel! Alla 18 aastastel laagrilistel palume võtta kaasa lapsevanema/hooldaja allkirjaga omavastutus lepingu.

  Kõik kes tahavad endale laagris kohta broneerida saavad seda teha kandes osavõtutasu: MTÜ Suusa-ja lumelauakool EE741010220203164225 SEB Selgitusse nimi, vanus, ja CE2020
  Lisaküsimused ja registreerimine:
  Joel Pärle +37256222304
  joel@suusakool.ee
  www.suusakool.ee

  sulge

  Videod