Menu

Line

Camp Everything 2024

Registreerimine

  Osalemistasu: 255€ tegelane
  Pereliiga osalejatele: -20% komplekt 
  *Alla 8 aastane laps, kes tuleb koos vanema/hooldajaga maksab 95€.

  sulge

  Lisainfo

  Pane ennast valmis selle suve kolmeks kõige ägedamaks Onboard päevaks, sest kutsume Sind osa võtma superlaagrist CampEverything 2024.

  Aeg ja koht: 14-16 August WPark, Põltsamaa.

  Tundub, et Camp Everything on võibolla oma ideaalse pesa leidnud ja toimetame ka sellel korral Eesti keskel Põltsamaal. On võimalus sõita palju rohkem veelauaga kui kunagi varem, sest WParkis asub lähiümbruskonna ainus suur ringkaabel. Toome järve äärde surfilauad, cruisime siledal asfaltil ruladega, toksime palli võrgu ja jalkaplatsil, turnime slackline’il ja madalseiklusrajal, kõigume balanceboardil, käime saunas, liguneme tünnisaunas, lustime kummilinnas ja muud pudipadi lisaks. Mänguasjade kontsentratsioon elanikkonna kohta kõrgem kui kuskil mujal kodumaa pinnal.

  Seda kõike ja palju muud Suusa- ja lumelauakooli treenerite ning Eesti tublimate veelaudurite juhendamisel.

  Oodatud on kõik rõõmsameelsed osaleda soovijad kellel vanust üle 8 eluaasta.
  Pereliiga arvestuses saavad, koos täiskasvanud osavõtjaga, tulla laagrit nautima ka pisemad. 
  Nb! Vanuse ülempiir puudub- jah vaatamata oma 25 ja pluss aastasele elukogemusele saab ka Sinul laagris tore olema. Kui ei usu, vaata eelmiste aastate videosid ja/või küsi osalenutelt järgi. Ahjaa, ära unusta sõpra kaasa kutsuda, koos on lõbusam!
  Nb!Nb! Pereliiga klassis osalejate puhul saavad tulla kaasa ka mikrotegelased(rekord laagerdaja on meil olnud alla poole aastane)

  Kõik hinnas 255€ sisaldab: Veelaua sessioone (WPark suurel ringkaablil, koos juhendamise ja vajadusel varustusega (varustuse saadavus elava järjekorra alusel) iga päev. Rulavarustust Veelauad, veerulad, Indo-balanceboard, Disc´id, Surfilauad, SUP´id, Slackline, Golf, Pallimängud, Kummilinna külastused, Seikluspargi turnimised, Võimlemised jne…
  Pereliiga pakett: -20% komplekt.
  *Alla 8 aastane laps, kes tuleb koos vanema/hooldajaga maksab 95€.

  Toitlustus:
  -Teisip: lõuna – ja õhtusöök
  -Kolmap: hommik, lõuna – ja õhtusöök.
  -Neljap: hommik ja lõuna.
  Mängud ja võistlused. Auhinnad.
  Treenerite juhendamist kõiges toimuvas.
  Ööbimine toimub telkides WPark muhedal telkimisalal! Pesuruumide ja saunade kasutamise võimalus. Kiiremad saavad broneerida endale kohad meie glämping küla neljastes telkides. Telgid voolu ja soojuskiirguriga. Vaata booking.com WPark.

  Camp’i läheb vaja: Telki/magamiskotti võite mitme peale komplekteerida, ujukaid, rätikut, hambapasta(pasteerimiseks ja klahvipesuks) Pikad riided, sääsetõrje, päiksekreem, turvavarustus (kiiver on kohustuslik, veespordi omad olemas, rulatamiseks mõned leiame kohapealt ka) Sportlikud jalanõud, jooksutossud. Ööbime väljas, kui ilmad peaks olema selleks ebasoodsad siis on võimalus pugeda peitu katusega varjualuse alla.
  Eriti palju häid mõtteid ja rõõmsat meelt. Kellel on oma wakeboard, rula, tõuks, kiiver või muud varustust võib vabalt kaasa võtta.

  *Kiirematele pakkuda neli nelja voodiga glämping telki. Saate broneerida kui helistate WPark administraatoritele ja ütlete salasõna ´´Camp Everything´´ Üks öö 90€, kaks ööd 160€.

  Kogu laagri tegevus toimub ülesannete lehe lahendamise põhimõttel. Jooksete ja hüppate ringi nagu Supermario mängus ainult, et vabas õhus ja täis multiplayer formaadis!

  NB! Kogunemine 14 August 9:30-9:59 Põltsamaa WPargis! Üks variant on tulla 7:30 bussiga Tallinnast Puhu risti (9:00) peatusesse Tartust 8:30 bussiga Puhu risti 9:16 ning sealt siis taksoga parki(~5€).
  Ps! Hinnas ei sisaldu transporti laagripaika ja sealt tagasi.

  Täpsema/edasise ajakava saadame registreerunutele juba mailiga.

  NB! NB! Olgugi, et oleme teinud kõik endast oleneva tagamaks maksimaalset ohutust ettevõtmistes(päästevestid, kiivrid, pidev järelvalve jne) ei suuda me katta ettenägematuid asjaolusid. Seega on laagris osalemine omal vastutusel! Alla 18 aastastel laagrilistel palume võtta kaasa lapsevanema/hooldaja allkirjaga omavastutus lepingu.

  Kõik kes tahavad endale laagris kohta broneerida saavad seda teha kandes osavõtutasu: MTÜ Suusa-ja lumelauakool EE741010220203164225 SEB Selgitusse nimi, vanus, ja CE2024
  Lisaküsimused ja registreerimine:
  Joel Pärle +37256222304
  joel@suusakool.ee
  www.suusakool.ee

  sulge

  Video

   

  sulge

  Registreeri

   Osalemistasu: 255€ tegelane
   Pereliiga pakett: -20% komplekt.
   *Alla 8 aastane laps, kes tuleb koos vanema/hooldajaga maksab 95€.